Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok alkotni,...

Miért nem tudok alkotni, kreatívan teremteni?

Figyelt kérdés

Régebben sokkal kreatívabb voltam, rajzoltam, írtam verseket, sztorikat, zenéket is.

Nem lettek jók, de legalább volt egy kis alkotómunka.

Mostanra mintha ez az alkotni képes részem teljes egészében megdöglött, megszűnt létezni, mintha sose lett volna.


Miért tűnt el? Vissza lehet valahonnan szerezni? Vagy ujraindítani vagy akármi?


júl. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez rám is igaz. Fiatalon írogattam és énekeltem is. Ebből mostanra (47 év) a sok zenehallgatás és olvasás maradt meg.

Lehet, hogy lesz még aktívabb időszakom is.

Ne keseredj el, ha nincs ihlet, akkor nincs. Szép még attól az élet. Aztán lehet, hogy egyszer majd újraindul.

júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szép az élet, hanem monoton és sosem változik semmi, úgyhogy már huszonévesen halálra unta magát az ember, mert ugyanúgy semmi másban se vagy alig tudom megélni a nem-létező kreativitásomat.

Persze nem biztos hogy összefügg, csak feltűnt, hogy az életben szintén semmit nem tudok teremteni/előteremteni.

Még a csíráját se. Marad a kényszerpálya, ami annyira nem "szép", és élvezetes, hogy ne keseredjek el.

júl. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!