Ez lenne az ok?

Figyelt kérdés

Furcsán érzem magam ha idegenek közé, közösségbe kell mennem.


Sokat vagyok otthon illetve a munkahelyen is egyedül. Barátnőm sem kommunikatív annyira, sokszor csak egymás mellett vagyunk.

Munkahelyen még várom a vevőket ami hullámzó hogy mikor jönnek sokszor két három órát is ott vagyok egyedül.


Hobbim nincs egy lakásban lakunk ahol igazán házimunka nincs.


Az otthon munkahely boltok egy kilométeren belül van. Így igazán ezen a távon telnek a napjaim.


jún. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem a kérdést.
jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak unalom. csinaljatok valamit, meg nemtom minek vagytok egyutt ha csak egymast mellett vagytok es nem is kommunikaltok. erdekes egy kapcsolat.. ha ezzel a csajnak sincs gondja. Nagyon unatkozol akkor talalj ki valamit vagy nemtom ha annyira demotivalt vagy akkor pszichiater vagy pszichologus ahogy erzed.
jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdés? Minek az oka mi??
jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, és igen, ez lehet egy oka. Nem ér sok inger.
jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlenül furcsán érzed magad, amikor idegenek közé vagy közösségbe kell menned, akkor lehet az ok enyhe szociális fóbia is, bár tagadhatatlan, hogy a napi ingerszegény környezet "elidegeníti" az embert a többiektől.
jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5ös igen talán az elidegenit érzés van bennem
jún. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!