Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél 0.5mg rivotril és zopigen...

Fél 0.5mg rivotril és zopigen altató?

Figyelt kérdés
Gondatlanságból frontin helyett rivotrilt vettem be,igen mindkettő van itthon,egyik sem rendszeresen szedett gyógyszer,csak ha már túl sok a szorongás akkor veszek be. 8 után már altatót kell bevennem,ami a zopigen lenne. Mehet a kettő együtt? Vagyis nagyjából egy óra eltéréssel? Frontinnál tudom hogy nincs gond, de ebben tanácstalan vagyok..
jún. 25. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mehet, nem lesz bajod, csak nagyobbat alszol.

Arra figyelj, minimum 8 órát aludj, hogy kimenjen a hatásuk.

jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem,igazából nem tudom hogy történt,rivot szerintem életemben 1x szedtem be,valószínűleg jobb helye lesz a gyógyszer hulladék közt.

Köszönöm a válaszod!

jún. 25. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen szorongasod van? mitol?
jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Generalizált szorongás.Állandó gyógyszerek is lennének,mint pl olwexya,de annyira rosszul viselem a hatásukat hogy jobbnak láttam nem szedni. A frontin és a rivo ezeknek a tüneteknek az oldására lett írva egyébként. Altatót az régebb óta szedem,az neurológiai probléma már inkább. Igazság szerint semmilyen gyógyszert nem szedek,nincs is rá szükség csak néha napján egy kis lenyugvásra. Alapvetően megvagyok nélküle
jún. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!