Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlöletkezelő (és/vagy belső...

Gyűlöletkezelő (és/vagy belső feszültséget radikális mértékben csökkentő) foglalkozások - ha lehet inkább egyéni, nem csoportos - vagy bármilyen segítő pszichoterapeuták van (vannak) vajon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években egyre több a gyűlölet, a düh bennem - mind saját magamat támadóan/temetvén, mind mások indokolatlan ocsmány hazug sértegetései végett - de az utóbbi hetekben, vagy egy-két hónapban olyan nagy mértékű, hogy már lassan azt érzem nem mehetek emberek közé.


Mert vagy én fogok felrobbanni olyanok mellett akik nem érdemlik azt (mert sokan fantasztikus emberek, mérföldekkel különbek, azaz jobbak emberileg nálam és legfőképp szerethetőbbek!), vagy valamelyik egoista, öntelt, magáról alaptalanul túlságosan sokat képzelő, ok nélkül kiakadó rohadékba vágok bele valamit.


.

.

.


Vagy egészen egyszerűen azt érzem, hogy mivel sokan tökéletesek hozzám képest szinte mindenben (valóban nagyon sokan - tömegek), emiatt mivel nem tudok megfelelni ezen emberek igényeinek, de még csupán a kívánalmainknak/vágyaiknak sem, ezért nincs mivel, nincs "mire" emberek közé mennem...



#gyűlölet #dühkitörés #dühkezelés #szocializálatlanság #Mocskos Szájú #Másokhoz Képest Mindenben Elmaradott
jún. 25. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen "normális" ez a te esetedben. Mindenképpen el kéne járni bokszolni vagy beszerezni egy bokszzsákot és azt ütögetni kifulladásig.


Aztán ott van a másik módszer, a futás. Szépen lassan szoktatod magad hozzá a saját tempódban és mindig csak annyit futsz amennyit bírsz.


Ez rengeteg feszültségtől megszabadít. Azért ezeket ajánlom mert én is csináltam, ezek oldják benned a legjobban az "üss vagy fuss" reakciót.

jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!