Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházi pszichiátriai rendelés...

Kórházi pszichiátriai rendelésre el lehet menni beutaló nélkül is?

Figyelt kérdés

Magán orvosi diagnozisom van de abba hagytam antidepreszanst mert fáradt lettem tőle és mivel nem szóltam semmit dokinál inkább másikhoz mennek tb alapura. újra kéne kezdenem a gyógyszert mert nem érzem jól magam öngyilkos gondolataim is vannak nem találom a helyem krízishelyzetben úgy tudom nem kell beutaló

Házi orvost nem akarom bevonni semmilyen tekintetben telefonos orvosra nincs szükségem



jún. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a lakóhelyeden hol található mentálhigénés szakrendelés.
jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# oda mennek de azt írják beutaló kell kivéve krízishelyzet.

Az ongyilkos gondolat diagnoztizalt autizmus mellet elég krízis vagy meg is kéne probalni?

jún. 23. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Járóbeteg ellátásba lehet menni beutaló nélkül időponttal területi ellátási kötelezettséggel bíró intézménybe.
jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beutaló nem szokott kelleni a területileg illetékes pszichiátriai gondozóba, de időpont igen. Szóval azt javaslom, hogy hívd fel az intézményt, ahová mennél, és ott mondják majd a részleteket, adják az időpontot.
jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kihivhatod magadra a mentoket hogy gondolkozol h ongyiljos leszel. Garantaltan bevisznek
jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!