Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felbosszantottam a pszichológu...

Felbosszantottam a pszichológust, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Kivizsgálás alatt állok külföldön, nagy a tét, súlyos problémáim vannak, amelyek betegnyugdíjban végződhetnek, ha megkapom a diagnózist, ami engem illet.

1,5 évet vártam, h sorra kerüljek ehhez a pszichológushoz, aki diagnózist tud adni. Csak ő tud adni diagnózist, NEM TUDOK CSERÉLNI PSZICHOLÓGUST, mert állami szektorban hosszú a sor, privátnál meg 5000 euró a mentális kivizsgálás.

Simán ment a kivizsgálás ma, végre sorra kerültem, 2 pszichológus volt, az egyik közülük az, aki a diagnózist kell adja es könyveket is írt az adott betegségről, amivel engem is “gyanított” a körzeti orvos, így kerultem a várakazó listára.

A baj ott kezdődött, hogy “megdícsértem”a körzeti pszichológust, azt mondtam, hogy azzal amivel gyanít sokat segített rajtam, mert pl azt mondta hogy szerinte nincs adhd m, mert nem voltam hiperaktív gyerekkorban, csak figyelemzavarom volt es erre ez a pszichológus beindult dühös lett, hogy attól még lehetek hiperaktív amiert nyugodt voltam, es kezdett előadast tartani a hiperaktivitásról es szinte hiszterikusan követelte hogy mondhassa végig amit akart, teljesen világos lett a számomra, hogy nem normális es kezelésre szorul es a baj az, hogy arra gondolok, hogy most mindent úgy fog diagnosztizalni, hogy ellentmondjon a körzetisnek, mert sértésnek érzi, hogy azzal elégedett vagyok, vagy hogy megdícsertem azt!

Magyaráztam neki, hogy a körzetis csak gyanított egy diagnózist es azert küldött tovabb vizsgalatra, mert nem tudott diagnózist adni, de nem nyugodott meg, folyton közbevágott stb.

Úgy erzem, hogy ez a nő elcseszi az életem es hiúságból más diagnózist fog mondani, hogy ellentmondjon a másiknak!

Létezik, hogy a másik pszichológus se segít rajtam es nem fogja vissza? Amíg ott voltam lattam hogy csitítgatta ezt az őrültet es próbálta viccesre venni a figurát.

Buktam a betegnyugdíjat?

Mit gondoltok a viselkedéséről?

(Autizmussal gyanított a körzetis)


jún. 19. 22:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem írt fel neki semmit, 2 en hallgattak ki engem
jún. 20. 11:18
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
11 marmint az en esetemben bocsi ezt nem irtam. De amugy akar kezelnek nem is gyogyszeresen ELVILEG kell papirt alairnod. De itthon a rendszer mar... a diszno fingja.
jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!