Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felbosszantottam a pszichológu...

Felbosszantottam a pszichológust, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Kivizsgálás alatt állok külföldön, nagy a tét, súlyos problémáim vannak, amelyek betegnyugdíjban végződhetnek, ha megkapom a diagnózist, ami engem illet.

1,5 évet vártam, h sorra kerüljek ehhez a pszichológushoz, aki diagnózist tud adni. Csak ő tud adni diagnózist, NEM TUDOK CSERÉLNI PSZICHOLÓGUST, mert állami szektorban hosszú a sor, privátnál meg 5000 euró a mentális kivizsgálás.

Simán ment a kivizsgálás ma, végre sorra kerültem, 2 pszichológus volt, az egyik közülük az, aki a diagnózist kell adja es könyveket is írt az adott betegségről, amivel engem is “gyanított” a körzeti orvos, így kerultem a várakazó listára.

A baj ott kezdődött, hogy “megdícsértem”a körzeti pszichológust, azt mondtam, hogy azzal amivel gyanít sokat segített rajtam, mert pl azt mondta hogy szerinte nincs adhd m, mert nem voltam hiperaktív gyerekkorban, csak figyelemzavarom volt es erre ez a pszichológus beindult dühös lett, hogy attól még lehetek hiperaktív amiert nyugodt voltam, es kezdett előadast tartani a hiperaktivitásról es szinte hiszterikusan követelte hogy mondhassa végig amit akart, teljesen világos lett a számomra, hogy nem normális es kezelésre szorul es a baj az, hogy arra gondolok, hogy most mindent úgy fog diagnosztizalni, hogy ellentmondjon a körzetisnek, mert sértésnek érzi, hogy azzal elégedett vagyok, vagy hogy megdícsertem azt!

Magyaráztam neki, hogy a körzetis csak gyanított egy diagnózist es azert küldött tovabb vizsgalatra, mert nem tudott diagnózist adni, de nem nyugodott meg, folyton közbevágott stb.

Úgy erzem, hogy ez a nő elcseszi az életem es hiúságból más diagnózist fog mondani, hogy ellentmondjon a másiknak!

Létezik, hogy a másik pszichológus se segít rajtam es nem fogja vissza? Amíg ott voltam lattam hogy csitítgatta ezt az őrültet es próbálta viccesre venni a figurát.

Buktam a betegnyugdíjat?

Mit gondoltok a viselkedéséről?

(Autizmussal gyanított a körzetis)


jún. 19. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Beteg vagy és segítségre szorulsz,ezt gondolom.nem fejtem ki,olvasd el újra meg újra mit írtál
jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Most melyikőtök a lelki rottyant? Te vagy az agyturkász? :D
jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Ezért nem kell nő pszichológushoz menni
jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Te a pénzért akarsz auti lenni?

Ez gusztustalan.

Mit izgulsz? Az igazat akkor is el fogja mondani, le fogja írni, ha felbosszantottad.

Ha meg hazugságra kérted, akkor reszkethetsz is, hogy feljelentenek.

jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 as nem választhattam pszichológust, nem valaszthatok férfit mert nincs erre lehetőseg!

Nem figyelted amit írtam, mert írtam erről!

4 esnek üzenem, hogy nem penzert akarok auti lenni, es te vagy gusztustalan!

Nem fogok neked magyarazkodni

jún. 19. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát a nők sajnos ilyenek nincs mit tenni
jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem orvos és nem fog diagnosztizálni. Hanem elküld pszichiáterhez. Adhd létezik hiperaktivitás nélkül is, add (h=hiperaktív kikerül belőle) vagy figyelemzavar a neve.
jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fúj ez sok helyen így van, más szakmákban is, pláne más orvosoknál, hogy ilyen rivalizálások mennek. Magánéletben meg pláne. Hát ez ciki, olvass utána te is hogy ne tudjon hülyére venni, plusz betegjogi képviselő.
jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A no szichologus sokaig nem birja. Valamikor ki kell adnia. El arulok egy titkot.


En jarok szichiatriara, es szichologushoz. A ketto egy helyen dolgozik. Csak veletlen lattam meg a nevet, de kozvetlen en jottem es lattam az o nevet. Tehat valamit felirt neki. Es nem skizofren meg ilyenek, lehet mondjuk major depresszios, de akkor nem lenne ez a meloja. Szerintem ilyen nyugtatot irt fel neki, vagy valami. De hosszu tavon ha igy csinalja, errol le kell mondania.


Egyebkent nalam is kiakadt egyszer teljesen mas dologrol beszelt. Nem is rolam vagy magarol, de emlekszem, mert nagyot neztem. Majd finoman elkuldott.

jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9 vagyok, ha alairja a papirt, hogy jelen volt, az azt jelenti, hogy felirt neki valamit.
jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!