Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi fél év nagyon nehéz, a legnehezebb időszak az életemben.

Nagyon sok változás törtènt az életemben, és szinte egyik napról a másikra az addig stabil pontok az életemben kicserélődtek.

Először is véget ért a 7 éves kapcsolatom, nem megcsalás vagy ilyesmi miatt, jövőkéo nem egyezett, próbáltuk még helyrehozni, de nem ment, elengedtük.

Rá 3 hónapra munkahelyet váltottam, sajnos stresszesebb, mint az előző. Közben lett egy új kapcsolatom.

Munkahelyváltás után 1 hónappal, daganatot fedeztek fel az egyik mellemben, minden orvos rákos daganatnak hitte. Ezután következett 4 hónap kemény vizsgálat, mintavételek, majd a műtét, ahol kiderült, hogy még nem rákos daganatról van szó. Műtét után 1 hónappal el kellett költöznöm közelebb a családomhoz, 12 évet laktam abban a városban, viszont egy kisebbe kellett költöznöm, amit ismertem, de nem az igazi, nem érzem valami jól magam benne.

Mindez, az elmúlt 1 évben történt.

Minden nap sírok, nem tudom megmagyarázni az okát, szerintem ez a sok vàltozás, egyszerűen nem tudtam kellőképpen feldolgozni.

Levert vagyok, nincs kedvem semmihez, főleg munka után. Minden reggel nagyon fáradtan kelek, pedjg igyekszem 7 órát aludni. Egyedül a munkahelyem, amit szeretek, mégha stresszes is néha, de egyedül ott érzem magam produktívnak.

Negatív az egész jövőképem is. A környezetemnek fogalma sincs mi történik velem, csak látják rajtam, hogy napról napra rosszabb az állapotom. Mindenki azt hiszi, hogy történt valami konkrét negatív dolog az életemben, pl megtámadtak, tartozom valakinek, megfenyegettek, van valami komoly betegségem.stb. Sosem keveredtem ilyesmibe, de kb ilyen tüneteket produkálok, mint aki haldokló beteg.

Próbálkozom erős lenni, nem kimutatni, de a fáradtságom és a szomorú fejemet sokszor nem tudom már takargatni, megjátszani.

Nem tudpm.én sem miért vagyok ilyen. Mindig vidám, pozitív személy voltam, szerettem masoknak segiteni, ma már ahhoz sincs kedvem.

Elmúlik valaha ez a szakasz az életemből? Menjek el pszichológushoz, vagy csak adjak magamnak időt?

Köszönöm

26 N


jún. 18. 20:51
 1/1 anonim válasza:

el fog múlni ha találsz hobbit meg új társakat.

én nekem edzéssel meg új ismeretségekkel,bulizással múlik el valamennyire.

de azért ne add fel a céljaidat!

jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!