Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel lehet a stresszből...

Mivel lehet a stresszből fakadó agressziót levezetni?

Figyelt kérdés
A sporton kívül mit tehetnék még?
jún. 11. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha a hobbijaidnak élsz. Én pl ilyenkor kimegyek horgászni, vagy elmegyek egy nagyot játszani a kutyámmal, esetleg alszom egy félórát. Mindenkinek más.
jún. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Az edzés a legjobb rá. De írok pár egyéb ötletet: főzés, házimunkák, kisállattal foglalkozás, jóga, meditálás, fürdés, alvás, evés (bár ez nem jó), sétálás, párna ütlegelés, kiabálás (ez társaságba nem pozitív), stressz labda
jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Miből fakad a stresszed?
jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nők xd
jún. 11. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Az én feleségem biztos nem oka a te stresszednek, pedig nő. :-)

A nőkkel kapcsolatos valami: érdemes lenne konkretizálni, mert konkrét problémákra könnyebb választ / megoldást találni. :-)

Tehát a Julcsa nem enged be a bugyijába, vagy beenged, de megcsal, vagy, mi?

3# voltam.

jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azzal vezetem le a feszültségem, hogy a másikat szivatom. 😅 Sajnos eléggé dühbe jövök ha ez nem jön össze.
jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veszettkecske ***** válasza:
34%

Zsákolás (boksz-zsák) kikiáltod bűnbaknak és jól megvered... (óvatosan kezdésnek)

Határban ordítás káromkodás

Baseball ütővel kartondoboz/homokzsák csépelés


de mindezt szintén ésszel és gyakorlattal kell csinálni, mert pl egy rossz zsákolásnál kimehet a csuklód stb.


fizess be egy tandem ugrásra, bungee jumping-ra ha még nem voltál, ez kb két hétig mindent le tud vezetni.

júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!