Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van aki komoly stresszk...

Más is van aki komoly stresszként éli meg a csúnyaságát?

Figyelt kérdés
jún. 10. 06:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Régen sokat szenvedtem a külsőm miatt! Főleg, mert sokat bántottak miatta a suliban.

Aztán elkezdtem konditerembe járni és nagyon jó testem lett!

Azóta nagyon sok elismerést kaptam és kapok is!

A lányok szeretik, ha egy pasinak jó teste van! Férfiaktól is gyakran kapok elismert szavakat! Hangsúlyozom, hogy naturál vagyok!

A mai világban már könnyű az ellen tenni, ha valaki nem túl vonzó arcszerkezettel rendelkezik! A sportos külső mindkét nemnél nagyon megszépíti az embert! A kisugárzás is sokkal pozitívabb lesz!

A mai világban

jún. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fiatal korom óta rendszeresen sportolok, nem a fizikumom miatt vagyok ronda
jún. 10. 07:12
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Én az alacsonyságom miatt sok elutasítást kaptam.(férfi). De aztán túl éltem, van párom, és boldog vagyok.
jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki csak a külsőt nézi azzal nem szabad foglalkozni.
jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a kisugárzás a lényeg, nem a külső!

Ezért van az, hogy gyakran a ronda emberek is népszerűek, vonzóak, mert cserébe jó a szövegük, jó a humorérzékük vagy intelligensek.

jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4

De hát a nőknek mindig az a legfontosabb

jún. 10. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A külső az egy dolog. Minden azon múlik, mit tudsz kihozni belőle. Az egészséges táplálkozás, a mozgás és a megfelelő alvásminőség rengeteget javít a dolgon. Az se mindegy, hogy az ember tesz a lelki egészségéért és kívül is látszik rajta az elégedettség, boldogság, vagy inkább apátiába süllyed és beletörődve degradálja magát a béka feneke alá. Az ember arcára sok minden van kiírva, vigyázni kell azzal, hogy mennyire hanyagolod el magad kívül-belül.
jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem lehet bármilyen kisugárzásom, a nők mutogatva röhögnek a nagy ronsa orromra agy épp a ronsa arcomra. Hiába vagyok egyébként sunás és humoros ember, az évek során lelkileg megölt az egész és már kezdek ott tartani, hogy inkább feladom az egészet. Rendes és tisztelettudó eüber vagyok, de semmit se érek vele. A éegnagyobb csapás az az, hogy éegyen egy átlagos életemr egy boldog családdal. Ennyit az egészről.

Negatív vagyok igen, de ez az én életem. 25 éves vagyok és 8 éve egy darab mosolyt sem kaptam egy lánytól vagy bármi pozitívat. Legalább ujjal mutogatni és kiröhögni az jól megy nekik. Ők mind olyan kedves lelkek ha róluk van szó.

jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok vele
jún. 10. 15:21
 10/13 anonim válasza:
0%
9 vagyok, bocs a rossz írás miatt, nyugtatók hatása
jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!