Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az önbizalmam ha évekig bántottak iskolában illetve az orvosok papíron leírtak mindenféle fogyatékosnak?

Figyelt kérdés

Úgy írtak le mintha magatehetetlen lennék és semmire se lennék képes(azon is csodálkoztak konkrétan hogy elvégeztem a sulit)

Sokáig nem törődtem ezzel,de nemrég rátaláltam a papírokra és azóta eléggé bánt a dolog.


jún. 6. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2%
Minek?
jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichiáter, pszichológus. Az iskolai bullyingtól személyiségzavaros lettem, úgyhogy nem játék és a traumát szakember segítségével kell feldolgozni. Nem szégyen segítséget kérni és végső soron a cél, hogy az életminőséged javuljon és jobban érezd magad.

Azok az orvosok meg bekaphatják tövig. Ha sokat bántanak, akkor a traumák sokat elnyomnak a személyiségedből, képességeidből, mert a cptsd/ptsd, depressziós stb tünetek kijönnek, ez pedig nem jelenti azt, hogy buta vagy, vagy magatehetetlen. Keress fel egy normális pszichiátert, lehet értelmeset is találni, aki ért is a traumákhoz.

jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!