Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tulgondolás, túlérzékenység...

Tulgondolás, túlérzékenység mitől van?

Figyelt kérdés
Stresszes ember vagyok, szorongni szoktam, ez nem meglepő, de most ez a harmadik nap hogy megjobban stresszelek és minden kis hibámat eszreveszem, mindenért magamat hibaztatom, sírás rámjon(kábé 5 perc de van mikor negyed óra) Miért nem tudok úgy élni mint a normál ember? Aki nem fél más véleménye miatt és elfogadja magát? Lehet rajta segíteni?

jún. 5. 22:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A legrosszabb este szokott lenni, csak olyankor tör rám a zokogás, ilyenkor minden kis zaj, mozgás miatt megijedek
jún. 5. 22:06
 2/3 VielBa válasza:
Mennyi idős vagy?
jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvastam el, mert ez lassan egy mogszokott érzet..

Magány, szeretethiány, nem törődés, és társai.

Magam is részesültem ebben, és nagyon nehéz kikerülni belőle célok, vagy segítő társ(ak) nélkül, de még erre helyezi az agyad a hangsúlyt addig nincs kiút, és azt neked kell megtalálnod, hogy mi köt le, aminek a központja nem az, amit a feltett kérdésbe foglaltál.


Ami pedig az esti órákat illeti, éjszaka proaktívabb az agy, nem táplálkozik D-vitaminnal, és kevesebb fókuszt fektet az érzékszervek érvényesítésére, miszerint a "lefáradt agy" könnyebben tud fókuszálni a privát gondolatokra.

jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!