Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vehetek be Frontint?

Vehetek be Frontint?

Figyelt kérdés
Megittam 2 db sört. Kb. 9-kor feküdnék le és olyankor szoktam Frontint bevenni 0.75 mg-ot. Mi lesz ha beveszem?

jún. 3. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél be nyugtatót alkoholra

Nem véletlen írja a betegtájékoztató is hogy hanyagold

jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért akarom bevenni, mert még mindig ideges vagyok. Azért ittam a sört, hogy ellazuljak kicsit. De nem működik, nem múlik el a szorongás. A szomszéd is egész nap üvölteti a zenét, mint egész tavaly nyáron. Ideges vagyok és dühös.
jún. 3. 19:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Legszívesebben széttörnék valamit, most nem tudom mit csináljak?
jún. 3. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Aludni fogsz. Nem azt mondom, hogy csinálj ebből rendszert, de semmi különös nem fog történni, ha 2 sör után beveszel egy Frontint.
jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ki ütném magam legszívesebben. Nagyon rosszul vagyok lelkileg...
jún. 3. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél be alkohollal semmilyen nyugtatót. Inkább igyál meg egy harmadik sört, de semmiképp se keverd a kettőt.
jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazad van... Valószínűleg csak rosszabbul lennék tőle
jún. 3. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem hogy lett volna bajod tőle.
jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Szomszédot kéne megnyugtatni valahogy.
jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

betegtajekoztatonak kene adni hogy ne irjanak ra ennyi loszart hogy azonnali halal peldaul olanzapinnal amit tomegevel adnak es ha valakik belehaltak akkor megszamolhatom egy kezemen pont csak abba a gyogyszerbe.


Az egesz egy jogilag vedo szar, a forgalmazot ne pereljek be. Minden ami oda van irva hogyan kell szedni - annak ellenere ahogy a doki mondta, azt ugy fogod szedni. Csomoan kerdezik, hogy "de a betegtajekoztato ezt irja" az orvosatol. En nekem elso dolgom kidobom a fenebe, mert a doki elmondta. Ha van panasz kontroll. Surgossegi meg ha betegtajekoztato akkor is surgossegi, nem valtoztat a helyzeten, sot, be sem tudod perelni a forgalmazot. Ki nyert? A doki nem, elmondta hogyan szedd. Te? Lehet nem emlitettel allergia vagy nem derult ra feny, de az ritka. Forgalmazo? Igen, semmit nem lehet vele kezdeni, mindenkinek kart okozott, surgossegin is, neked is, orvosnak is, szuloknek hozzatartozoknak, parodnak is lehet sorolni.

jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!