Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő után érezhetem...

Mennyi idő után érezhetem meg, hogy változtattak az antidepresszánsom dózisán?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szedek 30 mg Yarocent (mirtazapint) Brintelix-szel és Ketilept Prolonggal kiegészítve. Már egy ideje viszonylag stabil voltam a gyógyszerek mellett mert már terápiára is elég régóta járok, viszont a Yarocennek volt egy olyan mellékhatása, hogy nagyon sokat híztam tőle az elmúlt egy év alatt, és a pszichiáterem javaslatára 15 mg-ra csökkentettük. Viszont egy pár nap etet, és megint elég rosszul kezdtem lenni. Ez lehet a csökkentésnek a hatása? És ez így marad vagy elmúlik?

jún. 2. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem fog segíteni a válaszom, de ezt a kezelőorvosoddal kéne megbeszélni.
jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak egy hónap múlva megyek vissza kontrollra, és gondoltam megkérdezem itt, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. :/
jún. 2. 21:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!