Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jelenleg inszomniával és...

Jelenleg inszomniával és szorongással küzdök és egyre jobban fáj mindenem főleg régi sérülések,ha nem alszom egyre jobban fáj mindenem egyre jobban szorongom ez miatt még kevesebbet alszom esetleg hogy tudnám ezt megtörni végre rendes életet élni?

Figyelt kérdés

Régen minden ilyen szorongást/depressziót edzéssel oldottam meg de jelenleg ez nem megoldás csak jobban fáj mindenem. Így nem tudom mit tegyek szabad időmben amit élveznek legalább annyira hogy ne tegyek magamra még több stresszt.

Hozzá teszem nem szedek semmit kivéve este melatonint.

És tudom az alapokat alvás előtt 1 órával ne legyek lámpa közelében, csökkentsem a kávé mennyiséget.


jún. 1. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ha egyáltalán valaki fog írni,mert nincs kire hagyatkoznom.
jún. 1. 20:22
 2/5 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott?
jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyi kávét se igyál. Csökkentsd le a kenyeret krumplit rizst.
jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szorongástól nem alszol és attól vannak megmerevedve az izmaid. A melatonin csak az elalvást segítheti, magát az alvásmennyiségét és minőségét nem. Okot keresd, aztán pszichiáter, ha nem alszol annak súlyos következményei lehetnek.
jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szorongás ellen próbáld meg a Jutavit Valeriana Harmony-t. Természetes hatóanyagok, nem lehet rászokni, nekem orvos ajánlotta hasonló problémára, és bevált. Napi 1-et kell bevenni, nem is fontos minden nap. Drogériában is kapható. Valószínű, hogy a szorongástól alvás közben is be vannak feszülve az izmaid, azért fáj mindened. A vízivásra nagyon figyelj, 1,5-2 l mindig legyen. Aztán visszatérhetsz az edzésekhez, az depresszió ellen is kiváló.

Ha mindez nem használ -vagy már előbb is- menj el a háziorvoshoz.

jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!