Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egyre rosszabbul...

Mit tegyek? Egyre rosszabbul viselem a stresszt, a feszültséget, a kihívásokat

Figyelt kérdés

Úgy érzem nagyon elfáradtam, már minden kis apróság felbosszant, kikészít, nagyon könnyen elsírom magam mindenen és egyre sötétebb gondolataim vannak...Már elég sokszor megfordult a fejemben hogy egy adott szituációra ne kínlódjak megoldást találni hanem vessek véget mindennek és akkor több pofon nem fog érni

Fiatal vagyok, nem szeretném eldobni az életem, de félek, hogy indulatból, dühből majd egyszer elborul az agyam és olyant fogok tenni amit megbánok...

24L



máj. 29. 19:01
 1/3 Katona Dius ***** válasza:
100%
Fáradtság, depresszió. Próbálj meg több időt tölteni magaddal, olyan dolgokat csinálni, amit szeretsz, ami felvidít.
máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
39%
A felborult bélflóra tipikus tünetei. Kérlek, olvass utána, és lépj, mert itt nem fog megállni a történet.
máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hagyd már ezt a hülyeséget. Nem az első helyre írod be
máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!