Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril 0.5mg ha ebből...

Rivotril 0.5mg ha ebből beszedet reggel egy felet?mennyire üt ki?

Figyelt kérdés
erős szorongás miatt kéne szednem,de reggel kell bevegyem így nem igazán tudom,hogy mit csináljak

máj. 27. 21:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*beszedek
máj. 27. 21:40
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Első tanácsom, hogy tanulj meg helyesen, tagoltan írni, "mielőtt még jobban lebutítod magad"...
máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönjük ezt a hozzá fűzödő választ
máj. 27. 22:09
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
En ennyitol azt se tudtam, merre vagyon arccal, aztan aludtam. Vezetni nyilvan tilos, es gyalogosan is necces lehet kozlekedni. Ugyanakkor lehet, meg se erzed. Teljesen egyeni, ki mennyie erzekeny ra. Most vennel be eloszor?
máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen most
máj. 27. 22:48
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy nyero otlet.

Mas megoldas?

Eleve honnan szerezted? Felirtak neked?

máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Felírták, frankón félek bevenni haza fele jövet előtt
máj. 27. 22:54
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell szerintem itt a bolhabol elefantot csinalni.


En napi 8mg-on vagyok, 2mg elosztva, majd 4mg este. Igazabol a 4mg sem altat el annyira, kicsit mar faradt leszek. Igaz szedem egy ideje, de elsore sem emlekszem, hogy 2mg szetcseszett volna meg kiutott volna meg azt se tudtam a labam a fejem vagy forditva..


De ugy latszik masok igy tapasztaljak. Szamomra 0.5mg-tol erdekes, fenet nem kene csinalnia, 1 - 2 mg elsore azt mondom aki erzekeny ra, hogy ott lesz alvas, egy nagyon szep alvas azt koveto napi fardtsaggal. En xanax-al is kezdtem 15 evesen (meginkabb kevesebbet kellene adni) es csak ellazultam, masok meg itt altatonak nevezik, persze elalszanak "tole" mert megnyugszanak. En masfajta stresszes vagyok/voltam, engem csak ellazitott, picit bealmositott. 1mg csak lenyugtat ma mar egy kicsit. 4mg-ot szedet rivotril mellet, elosztva mindkettot, nem, nem utcarol, orvos irja fel, dontott igy. Nem akarok lejonni rola sem, mert minek? Sosem ertettem miert akar valaki lejonni egy gyogyszerrol. Egy pacemakeres vagy ritmuszabalyzo gyogyszeres miert akarja letenni ha nem okoz gondot? A litiumot meg clozapine-t megertem mert azok kemenyek, de a tobbi? Valaki szed 1 eve Xanaxot erre tukortojas sutes kozben "le akarom tenni a xanaxot". Hogyan? Minek? Miert? Azt ne mondd, hogy agysejtolo, meg rakot okoz meg ilyesmi, mert ez a halalba kerget. A rivotril napi max adagja 20mg. Te meg 0.5mg meg 1mg-ozol... valaki 0.25mg... a lofingtol is akkor mar? Egyebkent ez egy antiepileptikum, nem is kene nektek szedni 0.5mg-ot meg plane. Ha komoly lenne a gond akkor kb 4mg - 5mg. Meg a nem akarok raszokni de mar 1 eve szedem ... grat, tehat szedsz egy gyogyszert, amit orvos irt fel indokkal, te onkenyesen akarsz donteni, hogy nem kell, leteszed, mehetsz fosni a wc-be meg hanyni az elvonastol, mesz a dokihoz aztan szeded ujra. Sosem ertettem...

máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez kb. A nullával egyenlő bébiadag
máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
0,5 fele? Semmit nem éreznék.
máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!