Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám ezt a gondolatot...

Hogyan tudnám ezt a gondolatot elnyomni?Lent a "kérdés"

Figyelt kérdés
Akármikor ránézek a 2 éves kistesómra, olyan jó boldognak látni és annyi van még előtte, és mindent megszeretnék neki adni, de őszíntén mindig olyan jut eszembe, hogy mivan ha történik egy háború? Most is ittvan mellettünk és félek, megrémiszt hogy egyszer bekövetkezik.(én 17 éves fiú vagyok)Iskolaban is a töri tanár is néha felhozza témába és olyan érveket hoz amelyek egész hihetőek miért is törhetne ki, indulhatna el egy vagy fog a jövőben és annyira megrémiszt mindig emiatt aggódok, van más is hasonló helyzetben, ha nem is pont ebben?

máj. 27. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
+még kihagytam hogy azt is hallottam hogy pár éven belül a sorkatonaság is visszajön
máj. 27. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagyobb fiam is túlaggodik a sokkal kisebb öccse miatt.

Játszótéren úgy őrzi, mint a kincset, aki nem szimpatikus elhajtja mellőle.

Szerintem normális nagy korkülöndségnél.

máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!