Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehet,hogy a szociális...

Az lehet,hogy a szociális szorongástól izzadok ? Vagy szervi baj ?

Figyelt kérdés
Állandóan izzadok. Főleg bizonyos helyzetekbe,ha emberekkel találkozok és beszélgetek. Sokat szorongok,de amikor nem szorongok akkor is izzadok. Amikor mások puloverbe meg kabátba vannak akkor nekem egy pólóba is melegem van és folyik rólam a víz. Nagyon el vagyok hízva és depresszioval is kezelnek. Szinte a nap legnagyobb részében lehangolt vagyok és nincs kedvem emberekkel se beszélgetni. Nem tudok semminek örülni. Az izzadás lehet ezektől ?
máj. 2. 15:38
 1/1 anonim válasza:

Minden elhízott ember jobban szorong, mert nem érzi jól magát a bőrében, meg jellemzően másoknak is kevésbé szimpi, illetve simán csak az elhízástól is már más a hőháztartása.


De van rá bőven megoldás:


pehelysúlyú: sport, meditáció

középsúlyú: szimpatikus idegrendszeri blokád injekció

nehézsúlyú: szimpatikus idegek átvágása kulcslyuk sebészettel

(Ezt kémeknél is gyakran alkalmazzák, utána az ember szinte nem tud stresszes lenni semmilyen test tünetben sem, de ettől gátlástalanabb, erkölcstelenebb lesz)

máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!