Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2,5 mg frontintól hogyan...

2,5 mg frontintól hogyan lehet minél gyorsabban "kimosni" a szervezetből?

Figyelt kérdés

Reggel bevettem öt 0,5-ös frontin ,mert olyan helyre kellett mennem ahol nem rég egy számomra nagyon megalázó dolog történt és csak így bírtam ki. Pszichológusnál is voltam és semmire nem emlékszem abból amit mondott csak annyira,hogy "vigyázzon magára".

Jövőhéten vizsgázni megyek és félek megint beveszek ennyit és megbukok. Reggel 10-től idáig aludtam most kezdek kicsit magamhoz térni. Ha mégis bevennék megint ennyit a vizsgám előtt 6 órával mit tegyek,hogy minél gyorsabban kiürüljön addigra vagyis legalábbis annyira,hogy érzékeljem a külvilágot és ne legyek teljesen tropa? A nem beszedés sajnos nem opció függő vagyok,de ezt a problémámat nem veszik komolyan a pszichiátrián:(



ápr. 26. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én azt tudom tanácsolni, ha veszel is be, akkor semmiképpen se 5 darab 0,5 Frontint.
ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xanaxbol 4mg a max, 2.5mg epp hogy a fele. Hogy frontinnal mennyi, nem tudom.
ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!