Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az jónak vagy rossznak számít,...

Az jónak vagy rossznak számít, ha egy pszichológus rengetegszer veszi át a szót, legalább feleannyit, de lehet, hogy még többet beszél, mint a kliens, illetve magáról is sokat sztorizgat (persze témába illő dolgok, csak a saját életéből)?

Figyelt kérdés
Jó értékeléseket olvastam róla, ezért esett rá a választásom. Amúgy jófej meg kedves, csak épp szinte a negyedét, ha ki tudom beszélni, mint amivel eredetileg odamegyek. Hiába szedem össze neki pontról pontra a házit, amikor adja, jóformán 1-2. pontot tudunk csak megbeszélni, mert átveszi a szót jó bő lére eresztve, magáról is sztorizgatva, viccelődve. Persze sokkal jobb így, mint szorongva ez igaz, mégis, picit off nekem így, főleg, hogy nem is olcsó ez az egész.

febr. 1. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Hogy meddig megy el egy orvos... vannak ennél durvább sztorik is, amik "soha" nem derülnek ki, mert megvan zsarolva a sértett. 🙁
febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Na de ne térjünk el a tárgytól, csak jeleztem hogy ilyen is van.
febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12, ez most hogy jön ide ne haragudj?! Mindenhol vannak szélhámosok és bűnözők…. ! Mint ahogyan kiváló szakemberek is!
febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy jön ide, hogy a magánéletéről való beszélgetésnél vannak súlyosabb problémák is egy szakembernél. Ahogy mondod, nem mindegyik szent!
febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!