Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham lehetett?

Ez pánikroham lehetett?

Figyelt kérdés

Közeli hozzátartozómmal voltam kórházban, sajnos rossz hírt kapott. Kint kellett még várnunk, amikor hirtelen úgy éreztem elájulok. Megszédültem, nem kaptam levegőt, olyan volt mintha víz alatt lennék. Máshogy nem tudom elmodani, nem tudom mi történt körülöttem. Hirtelen arra kapcsoltam, hogy egy orvos kérdezgeti, hogy jól van? Állítólag el voltam fehéredve, magam elé bámultam üres tekintettel, gyorsan vettem a levegőt, látszott, hogy nem vagyok jelen. Én is úgy éreztem mintha álmodnék vagy elájultam volna. Utána kérdezgettem is, hogy elájultam?

Ez lehetett pánikroham a rossz hír hallatára? Nagyon ijesztő volt.


2023. dec. 5. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetett, de vérnyomás ingadozás vagy vércukorszint esés is.
2023. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pánikrohamban nagyon intenzív, bénító félelmet élsz át. Gyakran tudod, hogy semmi okod nincs rá, de nem tudsz ellene semmit se tenni. Magától elmúlik. Ez inkább félájult állapotnak tűnik.
2023. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!