Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok ilyenekre?

Miért gondolok ilyenekre?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel nemrég óta vagyunk együtt és tényleg nagyon szeretem vele szeretnék lenni de pár napja amikor arra gondolok hogy szeretem vagy amikor mondom neki akkor egyből arra gondolok hogy nem is szeretem. És így veszekedek magammal a saját gondolataimban. Ez lehet hülyén hangzik lehet megbolondultam de tényleg nem tudom mit csináljak. Tudom hogy szeretem de mégis ilyenek vannak a fejembe. Depresszió miatt ez lehet esetleg?
2023. okt. 4. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiniproblémák... majd kinövöd.
2023. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy még teljesen tisztában az érzéseiddel. Ez egy normális dolog. A vonzalmat legtöbbször összekeverjük a szerelemmel és szeretettel. Ahhoz hogy valakit igazán szeretni tudjunk, meg kell ismernünk amihez hosszú idő kell. Vannak párkapcsolat és szerelem témájú pszichológiai self-help könyvek. Érdemes 1-2 ilyet elolvasni hogy jobban tisztába kerülj azzal amit érzel.
2023. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!