Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire jellemző, hogy az...

Mennyire jellemző, hogy az asperger szindrómások nem szeretnek csókolozni, főleg nem nyelvesen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát mivel ők az érintést nem szeretik így eléggé...
2023. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyénfüggő, valaki pont nagyon szereti az érintést. Hogy hányadrészük szereti vagy nem szereti a csókolózást, arra szerintem nem készült statisztika.
2023. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aspergeres vagyok, szeretet hiányos. Hiányzik az érintés (is).
2023. szept. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az vagyok-e, bár hozok abból is tüneteket. Viszont én a csókot csak fejben szeretem de élőben már nagyon undorító dolognak tartom

Főleg a férfiak 99 százalékával ahogy kineznek

28 évesen csak egyszer csókolóztam ahhoz is sokat kellett innom de nem volt jó élmény pedig a fiú nagyon top külsejű volt

2023. szept. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam,nincs vele bajom.Persze nem lógok egész nap a párom száján.
2023. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Aspergeres vagyok és a testi érintés az elsődleges szeretetnyelvem. A csók és a szexualitás számomra alapvető.
2023. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van, aki szereti a testkontaktust. Az aspik éppoly sokfélék, mint a neurotipikusak.
2023. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!