Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szénhidrát-függőséggel ki...

Szénhidrát-függőséggel ki foglalkozik? Addiktológus? Sajnos nálam lelki háttere is van a dolognak.

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor inkabb therapeuta kell
2023. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A szénhidrát az egy fontos dolog. Alapköve a táplálkozásnak. Gondolom te valami evészavarban szenvedsz, sok édességet eszel? Akkor egy pszichológus lenne jó.
2023. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológust és dietetikust is felkeresnék.
2023. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Nekem karrierkudarcok utan, depressziosan volt szenhidratfuggosegem. Rengeteg cukrosat meg gyorskajat ettem...

De mivel regen csinaltam ketogen etrendet es tudom, mennyire jo volt, az ujboli keto segitett ennek lekuzdeseben es a depimen is segitett.


Probald ki a ketot, rengeteg zsir es feherje, alacsony szenhidrat. Az elso par nap leaz rossz, de utana napi 1-2 etkezessel is kibirod es az osszes zsirparnad eltunik.

2023. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja egyebkent a belflora is jelentosen meghatarozza ezt. Lehet diszbiozis is. Keto melle eleszto evest es pro-prebiotikum fogyasztast is ajanlok.
2023. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!