Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs sose jó kedvem?

Miért nincs sose jó kedvem?

Figyelt kérdés

Nem látom értelmét az életnek.

Felkelek reggel és nem tudom mihez kezdjek, hogy jobban érezzem magam.

Általában beveszek nyugtatót és alszok délutánig. Akkor és este egy kicsit jobb. Nem szeretem ha süt a nap. Mintha fordítva működnék mint a többi ember ami nekik örömet okoz társaság, jó idő stb. az nekem nem. 😞 Nincs hobbim se az se érdekel, hogy megnézzek egy filmet. Antidepresszánst szedek hónapok óta de már ott tartok, hogy abbahagyom, mert úgy tűnik nem használ.

Én látom rosszul vagy tényleg ilyen örömtelen az élet? 😞



2023. aug. 18. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Velem is ez van a reggeli keléssel kapcsolatban :(
2023. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Ha az antidepi nem használ, akkor orvos és gyógyszercsere. Én is folyton csak aludtam, felkelni sem volt kedvem, folyton ágyban voltam. Aztán loranxil+floxettel most fel eve mar jobban vagyok, eljarok edzeni, tok sok az energiam. Fejben is ossze kell szedned magad, illetve kell talalni egy jo orvost. Kitartast, menni fog ❤️
2023. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ❤️

Gondoltam rá, hogy lehet nem jó a gyógyszer bár ez már a második amit próbálok. Vagy lehet rajtam nem működnek a gyógyszerek nem tudom eldönteni vagy lehet túl sokat várok a gyógyszertől. 😞

2023. aug. 18. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerek nem hoznak megoldást, inkább valami jó sport, művészet, amit hobbivá tudsz alakítani.
2023. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez pont a gyógyszer mellékhatása? Irass másikat, hátha...
2023. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Nincs olyan gyógyszer, amit beveszel és onnantól boldog az életed. Próbálhatsz 100 fajta antidepresszánst, egyik sem tud segíteni ebben a formában.

Mi a megoldás? Ez az élet egyik nagy kérdése. Igazi depresszióból sztem nincs kiút. Vannak jobb napok és vannak rosszabbak. Irigyellek, h megteheted, h alszol délutánig. Nekem minden hajnalban kelnem kell, h menjek a szar melómba, h ne haljak éhen.

2023. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!