Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből ki lehet...

Pánikbetegségből ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakember segítségével igen.
2023. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyéni,valakinek sikerül, valakinek csak enyhül és kordában tartható.
2023. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ki, ha elmész dolgozni.
2023. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szertralin szedésével nekem megszűnt.
2023. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én annak is örülnék, ha egyenlőre sikerülne kordában tartani. Viszont gyógyszert nem akarok szedni, terápiára gondoltam. 3-as 😂 erre csak ennyit tudok reagálni.
2023. aug. 4. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Gondoltam, hogy büdös a munka, inkább várod a csodát, és unalmadban kitaláltál ilyen mondvacsinált mentális hülyeséget.
2023. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En 11 evig nem akartam gyogyszert szedni. Megnyomoritott elet, penz, ido pszichologusokra. Aztan belementem a gyogyszerbe. Akkor szulettem ujra. Azota 19 ev eltelt, en mas problemak miatt is a szedese mellett maradtam, bar tobbszor le tudtam jonni rola.
2023. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki lehet, nekem a háziorvosom is az volt, maga mesélte el.


Én is kigyogyultam belőle, igaz nem 100%os a közérzetem olykor, de olyan 80 körüli

2023. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van akinek sikerül és van akinek nem.Fejben dől el azt mondják. Én 10 éve Pánikbeteg vagyok és több mint 1,5 éve nem szedek már rá gyógyszert és néha még előjönnek rohamok de azok már nem vészesek és legalább már tudom kezelni és hamarabb átesek rajtuk, de túlélem. Legalább büszke vagyok magamra hogy letudtam tenni ennyi év után a gyógyszert.
2023. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!