Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az rossz ha valaki olyan...

Az rossz ha valaki olyan pszichológushoz megy, akinek a külseje is tetszik neki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy egyszerűen csak szimpatikus a pszichológus?

Ebben az esetben rendben van a dolog.

Hiszen elsőre ez alapján választunk, mivel nem tudhatjuk előre, hogy képesek vagyunk-e együttműködni hosszabb távon.

2023. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal nincs gond, ha olyat választ, aki a külseje alapján szimpatikus neki.
2023. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha veled ellentétes nemű, és vonzónak találod külsőre, abból később akár lehet probléma is, főleg, ha az a fajza vagy, aki hamar ragaszkodni kezd ahhoz, akitől kap egy kis figyelmet. Máskülönben nincs ezzel gond, ha minden szempontból kedvedre való ember, csak annál könnyebben meg tudsz nyílni.
2023. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, sőt, lehet a sikeres terápia felé vezető út a szimpátia útján. Én pl. feltettem itt egyszer régen még jó pár éve egy olyan kérdést is, hogy mi van, ha szerelmes lettem a pszichológusomba, és utána is olvastam, hogy ez természetes és jó dolog, ha nem csap át valami beteges függőségbe vagy nem használja ki a szakember, hiszen ez egy bizalmon alapuló szakma! És a saját full beleesésemet sem tudtam komolyan venni az után, hogy itt is kaptam jó válaszokat meg máshol is olvastam utána, hogy ez kivetítéses bizalom, tehát kb. egy kategória azzal, mint amikor az óvodás szerelmes az óvónőjébe: cuki, de nem kell komolyan venni.


Ugyanakkor igaza van a 3. válaszolónak abban, hogy nem lehet tudni, hogy milyen ember jellemileg és szakmailag is azon kívül, hogy neked tetszik, és akár ki is használhat meg akár még te is sérülhetsz benne, szóval légy óvatos ezzel!

2023. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!