Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ez kényszeres?

Lehet ez kényszeres?

Figyelt kérdés

Állandó vizelési inger gyötör.

Voltam korházba, 3 hétig vizsgáltak.

Nem találtak semmt.

Továbbküldtek a pszichiátriára, ahol egy klinikai szakpszichológus kényszerbetegséget állapított meg.

Lehet az állandó vizelési inger kényszeres?



2023. júl. 27. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Az agorafóbia egyik vállfaja, kevésbé ismert. Van egy fajtája ahol az emberek mindenféle hányingertől meg rosszulléttől meg becsinálástól tartanak és akkor szüli ez azt hogy naponta 100x elmennek wcre, stb. Vagy nem mernek beállni a kasszához a sorba mert elhányják magukat, stb.


Ha urológialag nem találtak semmit én még azért elmennék nőgyógyászhoz is, hogy az is kilegyen zárva. Lehet pl ciszta vagy polip a méhbe ami nyomja a hólyagod, stb.

2023. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Köszönöm a válaszod.

2023. júl. 27. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, mit gondoltál, miért mondta neked azt a szakember?


Gondolkodj már kicsit ember, a doki azt mondja az, és majd vadidegen emberek véleménye alapján megcáfolod őt, vagy mi? Ész megáll, esküszöm

2023. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Pszichés baj, kb bármilyen formában meg tud mutatkozni.


Az a jó, hogy inger.


Gondolj bele akinek víz állagú hasmenése van idegességtől, és széntablettával kezelik, nincs rá pszichés gyógyszer sem.

2023. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!