Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok mennyi kvt isztok...

Bipolárisok mennyi kvt isztok egy nap ?

Figyelt kérdés
Én elég sokat kvzok. Este korán elalszok és éjjel felkelek és nem tudok visszaaludni. Akkor akár 3 kv is lemegy. Meg délután egy kettő. Főzött kv.
2023. júl. 12. 01:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem azért jön a depi, mert f.szságokat csinál ember mániában, hanem azért, mert ez a betegség természete, hogy váltogatják egymást a fázisok. Amúgy tényleg nem túl király dolog mániásnak lenni."


Nem is állítottam, hogy azért jön a depi. De amikor felteszed a családi vagyont a kaszinóban a feketére, akkor jönni fog az a bűntudat, ne aggódj ;D

2023. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11


Szó szerint ezt írtad: "... a mánia se jobb, ne kelljen már ezt elmondani. Hogy faszán érzed magad közben azt én megértem, csak közben csinálsz annyi bajt, hogy utána meg mehet a depi."


Nyilván senki nem csinál túl jópofa dolgokat mániában, én költekezni nem költekeztem, más dolgokat csináltam. És nem volt különösebben semmi bűntudatom miattuk, mivel pszichózissal voltam kórházban, nyilván nem én akartam bedilizni.

2023. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, kicsit impulzívan írtam, de nem így gondoltam bocs. (ADHD-val nem mindig azt írja az ember, amire gondol, mert a keze gyorsabban jár, mint az agya :D)
2023. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13


Értelek. :) Köszi.

2023. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak hipomániás vagy. Mániás nem. Mert bipoláris 2es vagyok.
2023. júl. 13. 15:41
 16/20 anonim ***** válasza:

15


* vagyOk


Gondolom ezt akartad írni.

2023. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15


Amúgy ne legyél nagyon oda a bipol 2 diagoddal, mert nekem is az volt, aztán olyan mániás és pszichotikus lettem (igaz, "csak" egyszer), mint a sicc.


Kávé helyett nem kéne inkább gyógyszert szedni?

2023. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszereket. Lamolep,sertralin,ripedon,rivotril
2023. júl. 14. 04:45
 19/20 anonim ***** válasza:

18


Értem. Szóval egy hangulatstabilizáló, egy antdepi, egy antipszichotikum és egy nyugtató. Azta. :) Szinte még soha nem láttam senkinél mind a négy nagy gyógyszercsoportot. (Elvileg ez lenne az ideális gyógyszerezés depiben. Kevertben meg hipomániában (pláne mániában) nem jó az antidepi, mert túlpörget.)


És jól értem, hogy most depressziós fázisban vagy és azért iszol kávét, mert át akarsz billenni?


A gyógyszerezésed nem jó pedig akkor (túl sok, túl kevés, nem megfelelő gyógyszer(ek)) vagy te is gyógyszeres terápia rezisztens vagy, mint én.

2023. júl. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyet neha kettőt
2023. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!