Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önértékelési problémák,...

Önértékelési problémák, alacsony önbizalom miatt lehet szorongás, pánikroham?

Figyelt kérdés

Egyre kisebb az önbizalmam. Ez a rossz munkahelyemből is fakad. Eléggé robotmunkát végzek, őszintén nem vittem eddig sokra az életben. Ha erről beszélnem kell másoknak akkor rosszul vagyok tőle.

Pl. Fodrász megkérdezi, hogy miújság és nem tudok neki pozitivat mesélni mindig szorongva ülöm végig a fél órát.

Mostanában voltak pánikrohamaim is. Szerintem attól mert megrekedt egyhelyben az életem.


Ez pszichológussal kezelhető vagy gyógyszer kell?


2023. jún. 30. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus mindenképpen kellene, de az is lehet, hogy mindkettő szükséges.
2023. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ex-pánikbeteg vagyok. Nem szedtem gyógyszer sohasem, akármilyen erősek voltak a rohamaim. Pszichológushoz viszont jártam és segített. Neked is ugyanezt tanácsolom. Egy-egy beszélgetés, figyelemelterés vagy relaxációs technika többet segít, mint a gyógyszer.
2023. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!