Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lenne a célrave...

Szerintetek mi lenne a célravezető megoldás, hogy lehetne leszoktatni végleg?

Figyelt kérdés
Egy srácról van szó aki 19 éves és rákapott erre az új partydrogra(mefedron) és mellette marihuanat és hasist valamint ketamint is használ. Minden megoldás érdekelne,hogy lehetne letériteni ezekről a szenvedélyeiről. Szülőkre nem hallgat és nem reagál a segitő szándékra..
2010. okt. 10. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem viszitek sürgősen orvoshoz,akkor nem fog menni,magától legalábbis biztos, hogy nem fog leszokni!!!

Inkább vigyétek el most orvoshoz,amíg még tud segíteni,még akkor is,ha ez neki nem tetszik,mert ugye nem fog..

2010. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Addig, amíg nincs meg a saját, belső motiváció a változásra, nem lehet segíteni. Persze állj mellette, próbáld terelgetni, amíg bírod. Tapasztalatból írok. Nekem sem tudtak segíteni addig, amíg én nem akartam. Nehéz nagyon.

Esetleg itt segítséget kérhetsz:

[link]

2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!