Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tiszta depis vagyok, folyton úgyérzem, hogy sírnom kell, de nem tudok, egyfolytában tépem/rágom a kezemen a bört már tiszta véres. Este nem tudok aludni tiszta ideg vagyok. Szinte egésznap rossz a kedvem, de nem tudom elmondani senkinek se, mert vagy nem tudok már megbízni benne vagy nem érdekli.

Mit csináljak, hogy jobb legyen?


2010. okt. 4. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
olvass!
2010. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha normális lenne, még mindig barlangban laknánk. vagy talán a depresszió valamiféle előnyös szerepet játszott az emberiség egyedfejlődésében?

orvos kell.

2010. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem. És csak úgy lehet rajta segíteni ha orvoshoz megyek? :s
2010. okt. 4. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz.Annak idején én is voltam orvosnál, adott gyógyszert, s bár sokat vigyorogtam, de mégis fáradt voltam, álmos, s szerintem elnyomta a rosszkedvemet.Rájöttem később magamtól, hogy mi a bajom, s célokat tűztem ki magam elé, ilyen volt az otthonról elköltözés...stb. Ma már jobban vagyok, de megint ott tartok, hogy depis vagyok, de még nem annyira, mint régen, igyekszem pozitívan szemlélni a dolgokat.
2010. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már legalább féléve próbálok már szinte mindent megpróbáltam (neten, suliban stb) , de nem jött össze vagy olyan egy két napos barátság lett belőle csak. ezt mondja mindenki, de ha egyszerűen minden tök rossz körűlöttem akkor mégis, hogy legyek pozitív? (csak szenvedek)
2010. okt. 4. 20:36
 6/9 anonim válasza:
sportolj, legyél a szüleiddel vagy azokkal akikben megbízol...csak van olyan ember
2010. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keresd a nyugodt,érdekes elfoglaltságokat!

Kirándulások,kiállítások,előadások,templom,szakkörök,tanfolyamok?

Valamelyikhez csak megjön a kedved,csak "kóstolj" bele ezekbe,bátran!

2010. okt. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szüleimbe semmiképp se.. akiben megbízok vele meg nem tudok lenni.

Egyszerűen képtelen vagyok kimozdulni, nem megy

2010. okt. 5. 07:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, hány éves vagy? Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk:D

am én 17/L vagyok.

2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!