Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire? Miért ennyire retek az összes férfi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek úgy tűnik, hogy csak "az" miatt kellek előtte minden szépet és jót igért és mondott és én hülye meg belezúgtam:( most meg egyszerűen nem birom elviselni annyira fáj, néha úgy érzem belehalok.....szerintetek hogyan tehetném túl magam minél gyorsabban rajta
2010. okt. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te hülye vagy!! Csináld azt, amit én, amikor a gazdag szeretőm beetetett, hogy mennyire fontos vagyok neki. Használd ki és annyiszor feküdj le vele ahányszor nem szégyenled!! Közben keress valakit, de őt használd tovább nyugodtan, nem kell tragikusan felfogni.
2010. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

szerintem meg semmiképpen ne k*rvulj el, mint az első válaszoló, azzal magadról állítanál ki szegénységi bizonyítványt, és különben is, az élet visszaadná...

mint ahogy annak a fiúnak is vissza fogja, amit veled tett.

semmi tippet nem tudok adni, hogy hogy éld túl ezt az időszakot. ezen mindenki végigmegy, és mindenki bele is hal egy picit, viszont cserébe fejlődik is a személyiséged ettől a tapasztalattól.

kitartás, lesznek még jobb napok! :)

2010. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok..a másodiknak igaza van...ne csinálj semmit, szomorkodjál csak még vagy két hónapig, meg érezd úgy, hogy belehalsz.Nem azt mondtam, hogy k..ulj el, de legyél már egy kicsit talpraesettebb. Jól beszívatott a fickó, mert naív voltál, nincs mit tenni, máskor majd okosabb leszel. De ha lenne benned egy kis kraft, akkor kitalálnál valami jó kis visszaszívatást. JÓ volt a szex? És ha neki csak azért kellesz? Másnak meg majd azért, aki vagy.Ne keseregj már, nem ér annyit az egész!Szép vagy, okos vagy, tessék talpra állni.
2010. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:(((((((((((((((((((((
2010. okt. 4. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha te azért feküdtél le a pasival, mert minden szépet és jót ígért, totálisan éretlen vagy a szexuális életre.

A szex 2 ember kölcsönös örömszerzéséről kellene, hogy szóljon. Ha te is akartad, és jó volt, akkor örülj neki, hogy volt.

Szex nem azért van, mert a pasi akarja vagy mert megérdemli vagy mert jár neki. Azért van, mert mindketten akarjátok.

Ha nem akartad, akkor minek csináltad?

2010. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

00:05

gondolom a szex jó volt, itt nem erről lehet szó. hanem hogy CSAK arra kellett neki,és a legtöbb lánynak ez így kevés (nekem is). nem tudnék csak úgy lefeküdni valakivel, akinek másra nem kellek. a lányok általában érzelmeket visznek bele, nem csak egy fizikai szükségletnek élik meg.

2010. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem rég jöttem rá, hogy is kell ezt kezelni. Én ilyenkor arra gondolok, hogy ha ő ilyen (képmutató, gerinctelen, érzéketlen), akkor nem értékes ember, nem az, akit én keresek, szóval nem kár érte...egy ilyen emberrel mit veszítek? Semmit. Mit nyerek? Időt, és esélyt, hogy találjak egy rendes fiút. Én 19 éves vagyok, még nem volt egy normális kapcsolatom sem, mert szám szerint 12szer történt meg velem az, ami veled is. Kivéve, hogy megtanultam, hogy érzelmileg kötődni nem szabad, vagyis ez nem igaz, helyesebben meg kell nézni nagyon, hogy kiben kezdünk el bízni....

A lényeg, hogy észérvekkel győzd meg magad, hozd elő magadból a büszke nőt!!!:) Nehogymár ennyit érdemeljen...undorító az ilyen mind!! Én személy szerint már megundorodtam a szextől úgy, hogy részem sem volt benne, undorító, hogy élvezeti cikként néz rám a sok disznó...fujj-.-

Meg gondolj arra, hogy sajnos a legtöbb fiatal ilyen, nehéz rendes párt találni...de lehet. A környezetedben is biztos van pozitív példa:)

2010. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csapd be te is, leckéztesd meg.
2010. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!