Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen GYÁVA az összes...

Miért ilyen GYÁVA az összes férfi? Nevetséges.

Figyelt kérdés

Pl:

Apám elhagyott minket, a piát választotta a gyerekei helyett, (ez eleve gyávaság,hiszen meglehetett volna oldani) aztán utcán nem mer ránk köszönni(ugysem fogadnám a köszönését, de akkor is) aztán most hogy nővérem elkezdett dolgozni, küldött neki szülinapi üdvözlöt(a szemébe persze nem meri mondnai, mert egy besz*ri.

Aztán, a tesomat a barátja 3 és fél év után sms-ben dobta ki, nem volt benne annyi, hogy a szemébe mondja.

Aztán van egy fiu ismerősöm, az is, hogy ha szakitani akarna, megvárná amig a lány szakit, mert ő nem mer.= besz*ri.

aztán a fiuk nem mernek kezdeményezni, mert félnek hogy a nők visszautasitják őket. JAAAA, mert az nem baj ha a nőket utasitják vissza, meg röhögik ki?

Mi történt? Miért ilyen undorito, besz*ri, és gyáva a férfiak többsége? Egyszerüen nem tudom felfogni. Nem mernek semmit a nők szemébe mondani.. annyira gyávák..:/


2011. szept. 9. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, sok ilyen férfi van. Túl sok. De nem mind ilyen (bár ezt én is csak az ismerőseimtől tudom :D). És vannak gyáva nők is. Ez kétoldalú dolog.
2011. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom a kérdésedre a választ, de egyetértek veled, legalábbis abban, hogy nagyon sok "férfi" ilyen. nem is nevezném őket férfinak!:S
2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

110%-ig egyetértek veled!! Persze mindjárt jön a sértett férfiak kórusa, és te meg én, meg minden nő lesz a szemétláda, a világ elrontói:D

Pontosan ezért nincs pasim jelenleg, mert egy igazi FÉRFIRA vágyom, és nem érem be ennél kevesebbel. Ilyenkor persze mondják, hogy válogatós vagyok, stb. de a férfiak is ugyan ilyenek, csak ők sajnáltatják magukat, és nem vallják be.

Én úgy vagyok vele, hogy nálam többet ne picsogjon egy FÉRFI. Mivel én sem szoktam ezt túl gyakran csinálni, mondhatom, hogy a mai pasiknál sokkal rátermettebb, "férfiasabb" vagyok, és ez nem túl jó érzés, és inkább vagyok szingli, minthogy úgy érezzem, hogy tulajdonképpen nem is pasim van, hanem csajom.

1 ilyen FÉRFIVEL találkoztam eddig, de neki barátnője volt (egyébként 33 éves), és az ő véleménye is az az átlag magyar pasikról, hogy szánalmasak. Ez van sajnos.

2011. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Pár rossz tapasztalatból azért nem kellene általánosítani és azt írni, hogy az "összes" férfi. Ezek szerint minden nő prostituált? Nem hinném, hogy mindenkire igaz az állítás.
2011. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Biztos több fiú ismerősöd van, mint három, de csak háromról nyilatkoztál. A többivel mi van? A sok ismerősödből "csak" három "besz*ari" és már az összes férfit el is könyvelted "besz*arinak"... Általánosítasz, pedig nem kellene. Egyébként nem mindíg csak annyi a dolog, mint amennyit te látsz. Én is sms-ben szakítottam a barátommal (lány vagyok), de nem azért, mert besza*ri vagyok, hanem mert olyan agresszív volt velem néha, hogy nem kockáztattam ilyen "rossz hírt" személyesen megbeszélni vele.


Az, hogy nem mernek kezdeményezni. Az éremnek két oldala van. Biztos voltak rossz tapasztalataik bunk*ó lányokkal és nehéz ettől elvonatkoztatni. Tavaly szilveszterkor felkért táncolni engem egy férfi és elég bunkó*n válaszoltam neki (előtte épp az anyámmal veszekedtem, ezért ideges voltam), nem csodálnám, ha utána ez a férfi kicsit elbizonytalanodna a nők felé...

2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem az írta, hogy az összes férfi ilyen, hanem, hogy a FÉRFIAK TÖBBSÉGE!! Olvasd el rendesen!!


Amúgy kedves kérdező igen, igazad van, jó látod, ez a helyzet, sok ilyen pasi van. Nagyon is sok. Nagyítóval lehet csak korrekt, az érzelmeit és a gondolatait nyíltan felvállaló férfit találni. Nemhiába én is 30 évesen mentem férjhez:D

2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Ismerek pár csajt aki elég nagy r*banc...

Miért R*BANC az összes csaj?

Kérdező te miért vagy r*banc?

2011. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

15:37

Te meg miért vagy ilyen kis pic*sa? Menj és írj ki másik kérdést.

2011. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

15:32


,,Miért ilyen GYÁVA az összes férfi? Nevetséges."

2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:38


Ha te vér komolyan vetted az előző kommentem akkor csak gratulálni tudok...

2011. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!