Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Soha nem érzem jól magam. Mit...

Soha nem érzem jól magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy az életem nem ér sokat. Körülbelül már 3 éve. Nem tudom, hogy pontosan mi a problémám, de szeretném ha valaki segítene. Szóval magamról: tök rendes srác vagyok, kedves, nem vagyok haragtartó, nem szoktam másokat leszólni, csak hogy menőbb legyek, megértő, segítőkész vagyok, stb...

Problémák: egyszerűen nem tudok a csajokkal beszélgetni, vagy legalábbis nem úgy, mint a fiúkkal, az életem minden percében nyomás alatt érzem magam, meg azt gondolom egy tök idegenről, ha elmegyek mellette az utcán, h ő azt gondolja rólam, h ez mekkora senki lehet, szóval mintha ellenem fordulna a világ. Ezenkívül vannak olyan titkaim, amikről senkivel nem beszélnék szívesen, pedig nagyon muszáj lenne. Na meg az önbizalom is kevés, így nem tudok sehol sem felszabadultan szórakozni. Ezek miatt szinte soha nem érzem jól magam. Kérlek, adjatok pár tippet, amivel kilábalhatok ebből, hogy jobban érezzem magam. Bocsi, ha hosszú lett, az esetleges íráshibákért és köszi mindenféle segítséget. 17\F


2010. okt. 2. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez rám is jellemző... Viszont én szinte senkivel nem tudok beszélgetni, önbizalmam meg nulla alatt van...


17/F

2010. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen jellegű titkok azok?
2010. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj velem is ez volt, de annak már sok éve:D

Kell egy kis önbizalom! Ha összeszedsz egy lányt, (fogsz találni, ha nem, akkor majd az élet hoz egyet!), és már másképp fogod látni a dolgokat.

A másik variáció (ez volt nálam is), az hogy egyszer elgondolkodsz: egyszer élünk, tehát élvezzük amíg lehet.

Na és ilyenkor alakul úgy az élet, hogy qrva sz.r lesz egy ideig, aztán elmúlik és rájössz, hogy mennyivel jobbb most mint előtte.

Egyszóval szemléletet váltasz.

2010. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj haver!!! Ugyanígy voltam ennyi idősen.Semmi gond én sem hittem volna el akkor.Ma már nős vagyok,előtte voltak kapcsolataim.Rendbe jön minden!!!!!33f
2010. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!