Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális rendellenes...

Az milyen mentális rendellenesség, hogy alvási időben az agyam feldob a semmiből egy rossz gondolatot, (pl. tegnap épp azt, hogy ha dupla ennyi ideig élek (27 vagyok) akkor 54 éves leszek), és ezen beijedek, villanyt kapcsolok és mobilozok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlen mentális gondot jelez. Az agy, alvás közben rendszerezi, raktározza, vagy törli az emlékeket, élményeket, teljesen normális, hogy nem csak vidámság van közte. Mindenkinek vannak rosz gondolatai, rossz álmai, de nem kell ennek hatalmas jelentőséget tulajdonítani.
2022. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
OCD
2022. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Ez rendellenes? Ma éjszaka is pont fentvoltam egy másfél órát, mert eszembe jutott, hogy elfelejtettem hova tettem a vízszámlát, és hogy lehet már le is járt. És akkor már a többi teendőm is eszembe jutott és alig bírtam visszaaludni.

A telefont ilyenkor véletlenül sem veszem elő, mert akkor tuti még tovább fent leszek.

2022. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran van hasonló.

Félsz az öregedéstől,elmúlástól.

Mikor 25 éves voltam,azt álmodtam,hogy hirtelen 40 lettem,és elment a fiatalságom.

2022. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!