Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek van valami jó módszer?

Mit tegyek van valami jó módszer?

Figyelt kérdés
dadogok,és szeretném megtudni,hogy akinek elmúl mit csinált(olyan emberek válaszát várom legfőképpen akik tettek valamit ,használtak valamilyen teknikát vagy valami ilyesmit)Köszi előre is a válaszokat!
2010. szept. 29. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hadartam, mint a fene. De ez már a múlté. Gyakorlással, önuralommal győztem le. Logopédus szóba sem jöhetett.
2010. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok gyakorlás, és menj el logopédushoz. Én nem dadogtam soha, meg nem volt beszédhibám sem, de remélem nem bánod, hogy leírtam a véleményem.
2010. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy bánom!!:)

De már próbálkoztunk logopédussal és semit se segített......:(

2010. szept. 29. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek a következő segített:

Elég erősen dadogott, aztán több hónapig nagyon lassan beszélt... de tényleg NAGYON lassan... hónapokig így beszélt, majd nagyon lassan elkezdett fokozatosan visszaállni a normál beszédsebességére, ha dadogni kezdett, újra belassult, vagy megállt a szó közepén, tartott pár másodperc szünetet és újra kezdte a mondatot... Állítólag iszonyú nehéz volt neki, és sokáig úgy érezte, semmit sem halad a dologgal, de neki bevált :)

ja és mindenek előtt egy jó logopédust kell találni, ő tud tippeket adni... és persze google-google-google :)


Sok szerencsét Neked!!!

2010. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!

most megnyugtattál azzal,hogy az ismerősöd néha úgy érezte,hogy nem hat,én is most ezt gyakorlom és én is úgyérzem,hogy nem hat de most erőt kaptam azen!!Köszi szépen :)!!!!!

2010. szept. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!