Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Miért vagyok...

Mi a baj velem? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Még szűz. Egyszerűen egyáltalán nem vonzanak a fiúk (lányok sem), rosszul leszek tőle, és valami megmagyarázhatatlan, torokszorító félelem fog el, ha valaki hozzám ér. Nagyon sokszor lett volna már alkalmam lefeküdni valakivel, de az utolsó pillanatban mindig leblokkoltam. Most is van barátom, és már előre tudom, hogy szakítás lesz a vége még mielőtt szexre kerülne a sor. Egyáltalán nem vonz a szex, és rosszul vagyok a gondolatától is...de miért? Miért vagyok ilyen, és mit tehetnék?
2010. szept. 28. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerekkorban nem ért valami trauma?
2010. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem rá, de néha álmomban megjelenik hasonló. Szerintem lehet, hogy azért, mert annyira félek, hogy már az álmaimba is kivetítem a félelmeimet.
2010. szept. 28. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek neked de ez nem levelezés téma. 21/F
2010. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pszichológus-hipnózis ha tud , van akinek segít
2010. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek egy aszexuális tünetei.
2010. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban az aszexualitás tünetei. Az egy olyan betegségnek ugyan nem nevezhető, de érdekes dolog, amikor az ember abszolút nem kívánja a szexet. Szoktál maszturbálni vagy egyáltalán erotikus dolgokra gondolni vagy az se abszolút? Mert ha nem, akkor valóban így lehet. Szerintem nem feltétlenül jelenti ez a világ végét, mert ugyan nem gyakori, de sok nagyon intelligens aszexuális létezik, akiből tudósok és más elismert személyiségek lettek, mert másban lelték örömüket. Viszont akkor én azt nem értem, hogy lehetsz párkapcsolatban, mert valamiért csak összejöttél vele, valami vonzódás lehetett felé, nem? Vagy szerelmes sem vagy? valahogy ezt a részét nem értem, mert akkor ha tudod, hogy szakítás lesz a vége, akkor érzelmi vonzalom se lehet felé, vagy igen?
2010. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj utána járni, hogy tényleg ilyen vagy, vagy csak blokkolja valami ezt a területet.

Ami eszembe jut, az egy jó pszichológus - keress olyat, aki pl módosult tudatálapotot használ.

Lehet, hogy járni kell egy darabig, de lassan-lassan talán tisztábban látod önmagad.

Aztán az is megeshet, hogy jön egy szerelem és kiváltja belőled... Talán úgy kezdődik majd, hogy csak a kezét fogni esik jól, vagy megsimogatni a haját. Aztán majd jólesik, hogy hozzád ér...Lehet, hogy felnősz majd egy szerelemben.

2010. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!