Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi vár így rám a jövőben a...

Mi vár így rám a jövőben a munkahelyemen? (22/l)

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem az embereket, nem tudok nyitni feléjük. Az nálam az alaphelyzet, hogy mindenki ellenem van (általános iskolai sérülések miatt rögzült belém). Hála istennek nem vagyok irigy, viszont nagyon érzékeny vagyok. Arra pl. kifejezetten, ha valaki lenéz, de ez szerencsére ritka, legálábbis úgy vettem észre.

Nem bírom a versenyhelyzeteket, az emberi játszmákat, a szereplést, a nyalizást. Legszívesebben egyedül vagyok, nem vagyok csapatjátékos. Van pár barátom egyébként. Milyen jövő vár majd így rám a leendő munkahelyemen, ha lesz egyáltalán?


2010. szept. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ilyen vagyok, de már közel az ötvenhez.Mindig jószívű, körültekintő, de határozott jellem voltam. A nyalizást utáltam, és ki is iktattam magam köréből az ilyen embereket. Pletykálni soha nem szerettem. Munkám során soha nem kellett nyaliznom senkinek, amit elértem a tudásommal értem el. Ha lesz munkahelyed, te csak maradj olyan, amilyen vagy. Mert ha megváltozol a környezeted miatt, az már nem teleszel, hanem egy bábú, akit tudnak irányítani. Lehet az ember kedves, segítőkész és tehetséges, de ott a nem, és mindig akkor mondjál nemet, amikor az első gondolatod is azt sugallja. Minden jót kívánok neked az életben.
2010. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is írtál magadról semmi negatívat. Legfeljebb ne válassz olyan munkahelyet, ahol a csapat-játék a fontosabb, inkább olyat, ahol az egyéni teljesítmény számít.
2010. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most meg fogsz lepődni: ha nem vagy rosszindulatú, akkor szeretni fognak, és megtisztelve fogja érezni magát az, akit a bizalmadba fogadsz.

A későbbi stádium az lesz - ez persze mindenképpen munkakör és beosztásfüggő -, hogy ha olyan területen dolgozol, ahol el kell adni vagy a céget, vagy magadat, akkor úgyis meg kell nyílnod, tehát meg is fogsz, látszólag!, magadban meg gondolsz azt, amit akarsz. Nem feltétlenül kell mindig magadat adni, főleg nem egy munkahelyen, ezt tartsd meg annak a pár barátodnak, akikre valóban barátként tekintesz. Őket viszont becsüld meg!

2010. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huhh... hát a tökéletes ellentétem vagy, az biztos... SAJNOS (és még nekem is sajnos, pedig szívesen veszek részt ilyenekben), nem hiszem, hogy túlságosan előre fogsz jutni... munkahely oké, akár jó állás is rendben lehet, de ranglétra tekintetében én személy szerint nem sok jövőt jósolnék neked, plusz a nyomást sem fogod bírni egy "hajtósabb" munkahelyen.. és most le lehet pontozni, de az emberek 90%-a tudja, hogy ez az igazság, csak mindig mindenki azt mondja legszívesebben, amit a másik hallani akar... hát én most nem ezt "mondtam", hanem azt, ami saját tapasztalataim szerint az igazság...


Mindenesetre sok szerencsét kívánok az életedhez, bár ettől függetlenül előbb-utóbb meg fogsz tanulni színészkedni és nyalizni, mert sajnos "létszükség", pláne nagyobb cégeknél...


25/L

2010. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!