Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyszerűen rámjön a sírás, semmi ok nélkül. Eddig voltak céljaim, terveim, mindig voltak, egyszerűen megszűntek, fogalmam sincs hová tartok, valahogy nem tudok megszabadulni a gyermekkoromtól sem.

Néha iylen vagyok, néha oylan, nem ismerem önmagam, sokszor vannak pánikrohamaim is, és elkezdtem magam vagdosni, és már semmi nem érdekel. Néha a létezésem is valótlannak tűnik, illetve a világ, legszívesebben csak sírnék egyfolytában.

17/L


2010. szept. 26. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Írass fel nyugtatót azt tömjed magadba. Meglátod 1hét és te leszel Bob Marley női kiadása.

Am meg hisztis vagy.

18/F

2010. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egy ideig én is éreztem rosszul magam, bár ennyire erősen azért nem voltam ilyen.

Próbáld meg az élet szép oldalát nézni, nevess magadon, nevess másokon, és törődj bele, hogy ez az univerzum, amiben élsz, ez ilyen, nem tudsz rajta változtatni, DE a saját kis világodon igenis tudsz. Vigyél fényt az életedbe, változtass, néha még egy szobaátrendezés is segíthet a dolgokon.

A múlt azért múlt, mert elmúlt, gondolj rá úgy, mint egy tapasztalatra, amit megéltél. Ennyivel okosabb vagy: mindig ez legyen benned. Ezáltal tudod, hogy mit nem szabad/milyennek nem szabad lenned.

Kezdj el valamit sportolni, sok benned a feszültség, a stressz. A sírás nem old meg semmit, a sportban, mozgásban, akármi is az (amit szeretsz), le tudod vezetni.


Mondhatnád, hogy megint az olcsó közhelyeket magyarázom, de ezek tényleg segítenek. Én is éreztem ezeket, el voltam veszve a világban, aztán megalkottam magamban, ki akarok lenni, mit akarok elérni, nekiálltam sportolni (kocogni), és jobban éreztem magam. Veszítettem a súlyomból is, izmosodtam, annak ellenére, hogy még mindig túlsúlyos vagyok egy picit, de egyre jobban érzem magam a testemben. Most már van célom. És nem is egy!

2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elfelejtettem a végére: 16/F
2010. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak néha önértékelési problémáim, holott tudom h hülyeség, mert a környezetemben mindenki mondja mindig h deszép vagy, de ha saját magának nem tetszik az ember, akkor hiába bizonygatja más. De most spec a külsőmmel csak pici problémáim vannak, inkább ezek vannak amiket írtam, Ez lehet a tinédzserkor miatt?
2010. szept. 26. 21:18
 5/6 Plaga ***** válasza:
Demotivált lettél. Ez manapság általános, minden ember kezdi elveszíteni a céljait, mindent amik mozgatják. Szépen lassan elvész az öntudat és úgy éled meg az életedet, mintha nem is Te lennél, hanem valaki más. Ez az új világ betegsége, egyes emberek közömbössége másokra is kihat. Ezt mindenki érzi és lázadni próbál, de megkerülni kell és nem őrjöngeni. Ne sebesítsd meg magad, attól nem leszel jobban. Fogd fel jobban. Kereshetsz magadnak új célt, figyeld a világot. Én is voltam így, szerintem lassan rátalálok, de én nagy volumenűt keresek, ez igazán izgalmas lesz mindenkinek.
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Plaga ***** válasza:
Lehet ilyen fiatalok depressziója. Más is lehet. Majd idővel kiderül.
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!