Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha a doki nem...

Mit csináljak ha a doki nem akar beutalót adni neurológiára?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menni, de voltam ma orvosnál és ahelyett h oda adott volna ahova szerettem volna, pszihiátriára adott!! Elegem van, multkor még vérvételre sem akart beutalot adni, aztán annyira szarul lettem h majdnem kihvtuk a mentőket, a másik orvos meg adott beutalot, és kiderült h vérszegény vok. Mit csináljak?

17/l


2010. szept. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kértél beutalót neurológiára? Milyen panaszokkal mentél?
2010. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát gyakran vannak rohamaim, mikor betompoluk, minden valotlanná válik, hirtelen oylan érzésem van h ez nem én vagyok.. meg gyakran van dejavum, multkor pedig azt képzeltem egy ilyen rohamnál h a multban vagyok, vagyis tudtam h nem, csak ugy éreztem.. mostanában a felfogo képességem sem annyira jo, de ez lehet a vashiány miatt van, mert vashiányos is vagyok. Szval örültem volna ha neurologiára küld, ahol normálisan is megvizsgálnak, mert ez már nem normlális! Nagyon jol tudom h nem pszihés zavarom van...

Lehet h vmi rendellenesség, de senki sem hiszi el...

16/l

2010. szept. 24. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van ez pszichés zavar.. nem neurológiai probléma. Az lenne ha zsibbadás lenne a karban arcizomban, ájulás lenne satb..

Sajnálom de jó beutalót kaptál főleg, ohgy nem tudod 16 vgay 17 éves vagy

2010. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!