Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az LMBTQ nemi identitászavart...

Az LMBTQ nemi identitászavart okozhat?

Figyelt kérdés
A fiatalok azt látják, lehetsz akár csillámpóni is, nem gond ha őznek hiszed magad, és sorolhatnám. A pszichológusok miért titkolják el az LMBTQ negatív pszichés hatásait?
2022. júl. 14. 18:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Beszeljunk inkabb a Gay Conversion "Therapy-rol" az sokkal elterjedtebb az ilyen elszigetelt eseteknel.
2022. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd, a kérdező nem a realitások talaján mozog. Egy nyomorult fury-ből von le következtetéseket az egész közösségre nézve...
2022. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

"pszichológusok miért titkolják el az LMBTQ negatív pszichés hatásait?"


A kerdezo felkereshetne egy pszichologust inkabb, ajanlok egy IQ tesztet es egy kezelest is a paranoias teveszmei vegett.

2022. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Na megjöttek a lepontozó bősz jobbermobberek.
2022. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább ezekkel a merev kategóriákkal van a baj, meg azzal, hogy aki mindenféle embert bepakol a nonbinary kategóriába akkor ő feltételezi hogy a gender csak bináris lehet, és eléggé ordas emberképe van, kb azt dönti le, amiért a feminizmus meg az esélyegyenlőség programok évtizedekig küzdöttek.
2022. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

Az a magát farkasnak hívő egyén egy a több millió LMBTQ+ ember közül. Heteróban szerinted nincsenek aberráltak? Ilyen mindenféle pisi-kaki fétises zűllött emberek?


És a nemi hovatartozását nem tudja senkinek semmi befolyásolni. Heteró cisz nő vagyok és hiába néztem egészen fiatalon yaoi-t meg yuri-t (Japán animált sorozatok melegekről), mégsem lettem sem biszexuális, sem leszbikus, és férfivé sem tervezem átműtettni magamat.


A nemi hovatartozás még mindig nem külső, hanem belső tényezők hatására alakul ki (genetika, hormonok stb.). Angol nyelven olvass utána, szíves figyelmedbe ajánlom.


Nekem van amúgy több meleg ismerősöm is, és meg nem mondanád róluk, hogy melegek. Ugyan olyan tagjai a társadalomnak, mint bármelyik normális, tisztességesen élő, dolgozó és adózó polgár.

Az egyik ráadásul tanár, mégsem "fröcsögi a szexuális propagandát", mint ahogy egyesek ezt elhitték a kormányunknak. Ebben az országban még szexuális felvilágosítás sincs, nemhogy még LMBTQ+ emberekről esne szó biológia órán vagy osztályfőnöki óra keretein belül.


Az, hogy ki kivel szexel, az meg engem nem izgat, mivel nem érdekel és semmi közöm hozzá, hogy ő kivel érzi jól magát. Ahogy felhoztam, a pisi-kaki szexes emberek is tegyenek, ahogy akarnak, ha azt ők higiénikusan utána megoldják és mindez a négy fal között játszódik le. Az egy dolog, hogy szerintem beteg dolog, de mégsem advokálok ezek ellen. Miért fáj, hogy valakik mások? Tudod te mennyire lelklileg megterhelő másnak lenni? Ha meg transznemű az illető, akkor ráadásul még fizikailag is megterhelt.

2022. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
#16 voltam. Azt elfelejtettem mondani, hogy a személy, aki farkasnak képzeli magát, nagy valószínűséggel egy furry. Semmi köze nincs az LMBTQ+ -sághoz. Amennyiben nem hallottál még róla vagy csak nem ismered, keress rá mi az a furrység meg a fursona.
2022. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Amikor azt mondja farkas vagy őzike, akkor bőven embernek tartja magát. Nem biztos, hogy transznemű. Egyben ez olyan, mikor valaki magyar vagy szlovák etnikumúnak hívja magát vagy kereszténynek.
márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!