Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi hajlamosít áldozattá válásra?

Mi hajlamosít áldozattá válásra?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak haegy nő szószerint vonzza a dirigálós agresszív férfiakat?
2010. szept. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennek oka mindenképp a nőben keresendő. Ha az illető, túl félős, mulya, tesze-tosza, az általában agressziót vált ki a másik emberből, és ha az már dirigál is neki, akkor valószínűleg hagyta, hogy az agresszív fél rátelepedjen.
2010. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az van hogy az ilyen csak az ilyen pasikat választja.. Lehet hogy nem is tudatosan. Erre több elmélet is lehet: hogy a szülei elnyomták és ezt szokta meg, vagy fordítva, sosem szabtak határokat ő meg vágyik rá... Nem tudom:)
2010. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony, a saját magát megvédeni képtelen, visszahúzódó nőket tudják csak irányítani és lekezelni.

Persze annak is megvan az árnyoldala, ha mindkét fél egyformán "erős". Két dudás nehezen fér meg egy csárdában.

2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!