Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy zenefüggőség?

Létezik olyan, hogy zenefüggőség?

Figyelt kérdés
Napi 24 órában zenét hallgatok, azaz egész nap (otthoni munkát végzek). Kint mindenhova fülessel megyek, aludni is zenére alszom el. A zuhanyzáson és a mosakodáson kívül általában fülhallgatóval vagyok, mert úgy jobb a zene minősége. Pár napja elromlott, ezért elvittem egy cserére, eddig még aznap, ott helyben megkaptam a cserét, de most megváltoztak a szabályok, és 10 napig szervizben tárolják, csak utána kapok újat. Azon kívül, hogy teljesen feleslegesnek és idegesítőnek tartom ezt a cirkuszt, miközben kicserélhetnék rögtön, az idegesít a legjobban, hogy nem tudok rendesen zenét hallgatni. Sokkal tompább füles nélkül a világ, és elvonási tüneteim vannak. Azon gondolkodom, hogy elmegyek venni egy újat, ami elég drága, de nem bírom. Depressziósabb vagyok, rémálmaim vannak. Alapból szorongok, de a zene hiánya, hogy eltűnjek a problémáimtól, csak felerősíti. :(
2022. jún. 20. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!