Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesz a magány és bezártság...

Mit tesz a magány és bezártság egy fiatal extrovertált emberrel?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt hiszem nagyon beteg ...nem keres rajtam kívül senkit, nem válaszol nem jár már sehova, telefonálni se telefonál,nem veszi fel nem hív vissza senkit.

Pedig egy igazi a társaság középpontja volt,boldog,vicces.Most szomorú, semmihez semmi kedve,ideges és feszült.

Egyik reggel mikor utoljára találkoztunk,vittem reggelit neki mert a házból sem megy ki,lekísèrt az utcára és szinte remegett az egész teste még a hangja is és nagyon rosszul néz ki .

És állandóan mint egy drogos úgy remeg és úgy viselkedik ( nem drogozik félre ne értse senki , életében alkoholt sem ivott még)

Amióta ezen a helyen dolgozik külföldön,ahol nem hagyhatja el a házat,ilyen állapotban van.

Ápolónő,a beteget nem lehet egyedül hagyni,boltba sem lehet menni,a cég intézi a vásárlást is .

Nincs párja, egyedül lakik.

Félek,hogy valami nagy baj lesz ebből.

Azt mondta szed frontint,de semmit nem segít .

Ma felhívtam egy magán orvost de július elején lenne időpont.

Annyira szeretnék segíteni,mit tegyek ???


2022. jún. 7. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány kérdést fogsz még kiírni haloo, mert másképp fogalmazod meg még tudjuk, hogy te írod és nem másról hanem magadról. +minden mondatot külön írsz abból is lehet látni.


Mit szeretnél még tudni?

2022. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1

Én is írtam már ki ilyen kérdést

2022. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1: semmit nem tudok még

Pár kérdést láttam itt de egyikre sem volt olyan válasz ami segítő lenne

2022. jún. 7. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol él a barátnőd?
2022. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis faluban, Csikéria.
2022. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
?????
2022. jún. 8. 17:12
 7/9 A kérdező kommentje:

4.

Tiszatenyő

2022. jún. 8. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, Azért kérdem, mert kis faluban kevesebb inger érheti. Szervezz vele programokat, mozdítsd ki ebből az állapotból!
2022. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű,én is így vagyok .

Írok!

2022. jún. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!