Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki extrovertált a...

Van olyan aki extrovertált a családján kívüli emberekhez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy alapból introvertált amikor otthon van, nem érzi magát igazán jól és szeretne nyitni az emberek felé. Szüleimmel élek, nem tudok, nem is akarok, de nem is igazán látom hogy lehetne nyitottabb lennem a szüleimhez mert nem értenének meg. Viszont ismeretlenebb emberek felé könnyebben nyitok, a valódibb énemet tudom megmutatni, ha külföldiek akkor ez még inkább előjött eddig. Amikor külföldön voltam, sokkal inkább közvetlenebbnek éreztem magamat is és a többieket is. Amikor viszont itthon vagyok, alig beszélek valamikről, mélyebben viszont egyáltalán nem ami miatt elég rosszul érzem magam, mert igényem lenne rá. 27/F
2021. dec. 17. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy a szüleiddel nem szoros a viszonyod és azért nem akarsz feléjük jobban nyitni, mert azt érzed, hogy úgyse értenének meg. Idegeneknél ez nincs meg, talán azért könnyebb neked velük.

Amúgy rosszul használod a szavakat, az introvertált nem a zárkózott és az extrovertált nem a nyitott szó szinonimája.

2021. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!