Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tehetném erősebbé az...

Hogyan tehetném erősebbé az idegzetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy elég gyenge idegzetű vagyok, 1 csonttöréstől már rosszul érzem magam, ha látom hogy valakinek kitüremkedik a kezéből a csontja, és olyan természetellenes az egész, akkor valahogy teljesen leblokkolok, alig bírok állva maradni.

Engem ez nagyon zavar, nem akarok rosszul lenni ilyenektől, még ha valóban nagyon rossz dolgok is. Mert nem akarok elájulni ha mondjuk élesben látok ilyet, és esetleg segítenem is kellene...


Van erre valami módszer? :(

Nem csak a csonttöréssel van így, a komoly vérzésekkel, sőt a legtöbb komoly sérüléssel... :S


Lehet ezen segíteni?


Köszi, 15/F


2010. szept. 18. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudsz ezen segíteni ha elkezdesz belemerülni ezeknek a látványába képek erre kiváló hatással vannak.

Ne úgy fogd fel h nagyon borzalmas hanem úgy h "ien az ember belülről" címszó alatt. Szokni kell máskülönben soha nem fogsz úrrá lenni magadon.


Nálam csak és kizárólag a vesekő gondolata hozza rám a hányigert. de ez még belefér mert a többi 1000 sérüléssel nincs gondom tudat alatt.

18/F

2010. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]



ezt nézd meg 10-szer és máris erős leszel

2011. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!