Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a menete annak ha pszicholo...

Mi a menete annak ha pszichologus segítségére van szükségem?

Figyelt kérdés

Most léptem ki egy bántalmazó párkapcsolatból. Igaz rövid ideig tartott de úgy érzem nem tudom egyedül feldolgozni.

Nincs se barát se rokon senki akivel beszélhetnék.

Úgyérzem padlón vagyok. Van 2 kiskorú gyerekem. Miattuk IS szeretnék túllenni mindenen .....de nem megy.

Szeretnék eljárni pszichológushoz de nem tudom mi a menete.

Böngészem a netet órák óta de mindenkinél csak a habos babos profira szerkesztett semmitmondó weboldalt találok. Engem nem a weboldal trendisége érdekel...nem a divat ,nem az épp trendi dolgok. Nekem csak simán valaki akinek kibeszélhetem és megpróbál segíteni a túllépésben.

Hol találok ilyet? (Budapest)


2022. ápr. 7. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A weboldalakon lévő telefonszámot hívd fel, egy kis adategyeztetés, időpont és mehetsz is:)
2022. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Keress egyet és kész

Mindenkinek habos babos az oldala a marketing miatt

Én szülés utáni depresszióval stb voltam tavaly Molnár Évánál

Googlebe írd be Molnár Éva Pszichológus és ki is adja

Nagyon rendes és kedves volt.

12 ezer / alkalom ha jól emlékszem és ha nem tudtam személyesen elmenni akkor telefonon felhívott és úgy beszéltük végig az időt.

2022. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod és elmész. Gondolom az önéletrajzodba te is sablon szövegeket írtál többségben, mert el akartad adni magad. Ők is ugyanazt csinálják a weboldalaikkal. Ha nem szimpatikus, megköszönöd, és nem kérsz következő időpontot. Sajnos más módja nincs.
2022. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress addig, amíg valamelyik nem lesz szimpi. Olvass utánuk, hátha van már róla vélemény valahol.

Ha valamelyik szimpi, írj nekik emailt (írj bele telefonszámot, meg írd le a problémádat, majd visszaír/hív, egyeztettek.) Vagy hívd fel, ugyanúgy mondd el mi a probléma, egyeztettek.


Ha nem szimpi személyesen, akkor nyugodtan keress mást. (Én jártam így egy ajánlott emberrel, elmentem másikhoz.)

2022. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!