Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdhetem újra szedni a...

Elkezdhetem újra szedni a cipralexet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb 3-4évvel ezelőtt szedtem, pánikbetegségre, szerencsére akkor helyrejöttem. Mostanában depressziós tüneteim vannak, vannak napok, amikor elviselhetetlen, öngyilkossági gondolataim is vannak akkor, de néha meg semmi bajom, ezért orvoshoz még nem mertem elmenni, hátha elmúlik magától. Amikor nagyon erősen rámjön a depresszió, vajon elkezdhetem e újra szedni a cipralexet, még maradt régről, de még jók, vagy ehhez mindenképp kell orvosi beleegyezés? Csak az a gond, hogyha rámjön, nem vagyok képes elmenni az orvoshoz és hátha segít, ha otthon beveszem, majd ha használ elmennék az orvoshoz. Ma pl borzasztó rosszul voltam, már terveztem, hogy beveszek egyet, de megint jól lettem. Nem tudom, mit tegyek.
2010. szept. 12. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,mert a pánikra és a depresszióra különféle gyógyszerek valók!Ha a depire veszel be pánik elleni gyógyszert,az vagy nem fog hatni,vagy az is lehet,hogy csak rosszabb lesz.Rossz kedv ellen keress valami vidám ,nyugis elfoglaltságot.Menj sétálni,olvass,vagy nézz valami jó filmet.
2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sexuális problémákat okozott a cipralex.Nem volt orgazmusom és megis híztam.
2010. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsok hízlalnak és károsak.Neked kell megoldani a gondokat.Van barátod/barátnőd??
2010. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2010. szept. 15. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is felszedtem pár kilót, de nekem jót tett, mert elég vékony voltam, hízni nem bírok, fogyni viszont pár nap alatt kilókat. Most megint lefogytam:(
2010. szept. 15. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!